Fundacja MIka

Krótko o Fundacji

Fundacja MiKa powstała w 2020r. Powstaliśmy po to, aby pomagać ludziom i być dla ludzi, szczególnie dla osób z wyjątkowymi potrzebami. W ramach naszej działalności organizujemy i prowadzimy kursy, szkolenia zawodowe dla opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych / z niepełnosprawnościami, asystentów, szkolenia z pomocy przed medycznej, jak również wiele warsztatów motywacyjnych i informacyjnych. Naszą misją jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz pokazanie perspektywy podopiecznego.

Nasz Zespół

Katarzyna Bartosiewicz

Koordynator ds. szkoleń i usług opiekuńczych

bartosiewicz@fundacjamika.pl 

Z wykształcenia Pracownik Socjalny i Coach. Z niepełnosprawnością za pan brat. Od 24 lat choruję na postępujący czterokończynowy niedowład spastyczny, pomimo znacznej niepełnosprawności prowadzi bogate życie i spełnia marzenia. Chce pokazać, że Niepełnosprawność utrudnia ale nie uniemożliwia normalnego życia i spełniania się. A przede wszystkim chce pomóc wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Absolwentka polityki społecznej i ekonomii. Z Fundacją związana właściwie od początku, na początku jako wolontariuszka, potem stażystka. Prawo zamówień publicznych to dla niej pestka. Zawsze lubiła wyzwania, dlatego też fantastycznie się czuje w naszej młodej, rozwijającej się fundacji.

Paulina Fangrat

Project Manager

fangrat@fundacjamika.pl

 

Agnieszka Pacler

Specjalista ds. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Filigranowa wzrostem ale o ogromnym sercu. Studentka Admistracji. W Fundacji MiKa ogarnia naszą internetową rzeczywistość i jest w tym najlepsza! Jej posty i artykuły informują, pomagają a nawet wzruszają. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania.