Każdy ma swoje Kilimandżaro – warsztat motywacyjny

Każdy ma swoje Kilimandżaro – warsztat motywacyjny

Warsztat stworzony specjalnie dla osób z niepełnosprawnością. Jeżeli czujesz, że brakuje Ci celu oraz ochoty i motywacji w życiu i pracy ten warsztat jest właśnie dla CIEBIE. Pomożemy Ci poznać Twoje mocne strony i je wykorzystać – w pracy oraz życiu codziennym, wyznaczyć cele i do niech konsekwentnie dążyć. 

Warsztat jest prowadzony przez niesamowitego coacha, która ma wiele do powiedzenia o życiu z niepełnosprawnością bo sama jest osobą z niepełnosprawnością znaczną. Od 24 lat choruje na postępujący czterokończynowy niedowład spastyczny, pomimo znacznej niepełnosprawności prowadzi bogate życie i spełnia marzenia.

Niepełnosprawność ogranicza, ale nie uniemożliwia spełniania marzeń!

I to chcemy Ci pokazać. 

1. Dla kogo?

Dla wszystkich osób z niepełnosprawnością, które chcą pracować nad sobą i przejść od planów do działania. Motywacja to siła napędowa każdego działania, naszego życia. Życzenie to za mało, potrzeba siły i samozaparcia – inaczej nic się nie stanie. W trakcie warsztatu spróbujemy odpowiedzieć na pytania jak się zmotywować, jak realizować zaplanowane cele i przede wszystkim jak prawidłowo określić swój cel.

2. Tematyka
 • Motywacja wewnętrzna i zewnętrzna
 • Stworzenie własnej definicji motywacji (co mnie motywuje?)
 • Postrzeganie siebie a motywacja
 • Określenie celów zgodnych z Twoimi potrzebami i przekonaniami
 • Droga do realizacji planów
 • Systematyczność
 • Czy motywacja przez samokrytykę jest skuteczna?
  3. Czas trwania

  Warsztat przewidziany jest na 8 godzin lekcyjnych (przerwy kawowe w trakcie; za dodatkową opłatą pełny catering). Warsztaty prowadzone w formie stacjonarnej w małych grupach (od 3 do 5 osób) ewentualnie, po wcześniejszym ustaleniu, online. Uczestnicy otrzymują od prowadzących wszystkie niezbędne materiały zależnie od formy warsztatu.  Każdy uczestnik na zakończenie dostaje dyplom uczestnictwa (w przypadku warsztatu online jest on wysyłany listownie).