Zakończenie zbiórki do puszek na pomoc Ukrainie.

mar 24, 2022

Kochani pragniemy was poinformować o sukcesywnym zakończeniu Naszej zbiórki do puszek kwestowych. Zbiórka trwała od 03 marca i została zorganizowana przy oficjalnym wsparciu Starosta Łowicki – Marcin Kosiorek.
💰Łączna kwota zebranych pieniążków to 14,790,62 PLN.
Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na pomoc i udzielenie wsparcia Ukraińskim uchodźcą do Towarzystwa Pomocy Polakom w Nowym Rozdole oraz do dwóch organizacji pozarządowych Centrum ,,Tawor” oraz Fundacji ,,Promień życia”.
Dziękujemy wszystkim osobom o wielkich sercach, którzy wspierali Naszą zbiórkę ❤
Przede wszystkim dziękujemy Naszym wspaniałym harcerzom z Hufiec ZHP Łowicz za Wasze ogromne zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy.
Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni, że mamy wokół siebie tak cudownych ludzi. Ludzi gotowych pomagać sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach.
Nasza zbiórka na pomoc Ukrainie trwa jeszcze online. 🇺🇦
Dziękujemy, że mogliśmy i możemy na Was liczyć!
[su_button url=”https://pomagam.pl/ziemialowickadlaukrain?fbclid=IwAR0-yqgRdPtfe72YLApPkspNezZcWTALEiLLetXcdzf6Nr3Jl5-fhxGm1VE” target=”blank” style=”soft” background=”#1909cf” color=”#f5e313″ size=”11″ center=”yes” radius=”round” icon=”icon: heart” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”-1px -1px -2px ” desc=”Przejdź do zbiórki! ” rel=”lightbox”][/su_button]