Nasze działania 

lut 18, 2021

2020 To był ciężki rok dla wszystkich, dla naszej fundacji również. Ale udało nam się zrealizować 4 szkolenia, z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi. Pomimo obostrzeń i pomimo trudności przeprowadziliśmy 2 szkolenia: Asystent osoby z niepełnosprawnością dla Brzezińskiego Centrum Usług Środowiskowych oraz 2 szkolenia, Opiekun osoby z niepełnosprawnością również dla Brzezińskiego Centrum usług Środowiskowych. Za nami 280 h szkoleniowych, podczas których staraliśmy się przekazać perspektywę osoby z niepełnosprawnością, a tym samym podopiecznych tychże opiekunów i asystentów. Wiele godzin nauki, ćwiczeń z transferu pacjenta, zmian pozycji czy podstaw rehabilitacji osoby niesamodzielnej. 

Otrzymaliśmy niesamowity feedback od uczestników naszych szkoleń, uczestnicy bardzo docenili to, że szkolenie było prowadzone przez osoby ze znaczną niepełnosprawnością oraz przez fizjoterapeutę. 

Podczas szkoleń było dużo ciężkiej pracy, ale było tego dużo uśmiechu, empatii i zrozumienia problemu. Ale zobaczcie sami!