W tym tygodniu miałyśmy przyjemność uczestniczyć w Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi. Żałujemy, że nie mogłyśmy zostać dłużej, bo możliwości zdobycia wiedzy i udziału w dyskusjach było wiele.
Ponadto miałyśmy okazję poznać naprawdę inspirujących ludzi, między innymi Prezesa Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne “Ja-Ty-My”, jednego z największych stowarzyszeń w województwie łódzkim. Była to dla nas tym bardziej ważna chwila, ponieważ pan Prezes wręczył nam dyplom. W związku z otrzymaniem dofinansowania w projekcie OWES „Ja-Ty-My” 2021, jest to dla nas ogromna szansa na rozwój. Dzięki temu uzyskaliśmy nowe możliwości na powiększenie zespołu fundacji MiKa, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Miałyśmy także sposobność poznać i porozmawiać z Członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego, panem Andrzejem Górczyńskim. Pan Andrzej Górczyński podzielił się z nami kilkoma cennymi wskazówkami na temat działania podmiotów ekonomii społecznej.
Uczestniczyłyśmy również w prelekcji pana Jakub B. Bączek zatytułowanej „Umysł jest jak spadochron”. Pan Jakub, podobnie jak my, kieruje się zasadą, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. To wystąpienie było więc niezwykle inspirującą dawką motywacji, umacniającą nasze przekonania i dodającą nowej energii do dalszego działania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz